לקוחות המשרד

משרד עורכי דין יוסף שם טוב ושות' מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים המשלבים ידע וניסיון רב, ראייה עסקית יצירתית, היכרות מעמיקה עם הרגולציה הרלוונטית וקיום קשר שוטף עם הרשויות השונות בתחומים מגוונים.
יחס אישי לכל לקוח, לצד מקצועיות בלתי מתפשרת והבנת ההיבטים המסחריים של פעילות הלקוחות,  מאפשרים למשרד להעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים מקיפים באיכות גבוהה, תוך הקפדה על טיפוח קשרים ארוכי טווח עם לקוחותיו, הכרת פעילותו העסקית של כל לקוח, הכרת סביבת עבודתו של כל לקוח ומתן פתרונות וסיוע מקצועי המותאמים אישית לכל לקוח ואשר מסייעים לצמיחתו העסקית. 

משרד עורכי דין יוסף שם טוב ושות' מחזיק במומחיות הנדרשת למציאת פתרונות מקצועיים אופטימליים ובהתמודדות אל מול אתגרים משפטיים ועסקיים מורכבים. גיבוש פתרונות אופטימליים עבור כל לקוח מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ובהתאמה אישית לצרכיו העסקיים, כל זאת לצד ליווי ויחס אישי לכל אורך הדרך.

עם לקוחות המשרד נמנים תאגידים ציבוריים ופרטיים, חברות זרות ובינלאומיות, נושאי משרה ובעלי מניות הפועלים במגוון רחב של תחומי פעילות, לרבות: נדל"ן, תעשייה, רכב, היי-טק, קמעונאות, מזון, השקעות, תשתיות, הון סיכון ועוד, וכן תאגידים עירוניים ורשויות מקומיות, חברות ביטוח ומוסדות פיננסיים שונים, הנהנים מהמקצועיות, ממהירות התגובה ומניסיון רב השנים של צוות המשרד.