01.03.2021

רשת עורכי הדין הבינלאומית אליה משתייכת פירמת עו"ד יוסף שם טוב ושות' הוכרה על ידי Chambers העולמית כחלק מ-2% רשתות עורכי הדין המובילים בעולם

ב- 26 לפברואר הודיעה הרשת הבינלאומית לעורכי דין (International Lawyers Network (ILN)) כי היא הוכרה על ידי "Chambers Global 2021" כנכללת בשני האחוזים הראשונים מבין רשתות עורכי הדין העולמיות.

דירוג 'רשתות עורכי הדין המובילות' של ה- ILN על ידי "Chambers Global 2021" עלה מדרגה 2 בשנת 2020 לדרגה 1 ואף הוסיף דירוג חדש של 'רשת משרדי עורכי דין מובילה' במדריך העולמי 2021. ה- ILN הודיעה בעבר על דירוג חדש של 'רשתות עורכי דין מובילות' עבור מדריך אסיה -פסיפיק 2021.

מטעם  Chambers צוין  כי "[ארגון ה- ILN] זוכה להערכה בינלאומית, כאשר חברי הארגון מחזיקים ומחזיקות במומחיות במגוון תחומי התמחות כגון אבטחת סייבר ופרטיות , אנרגיה, נאמנויות ועיזבונות.  עוד צוין כי; "אני חייב לומר שכל החוויות שהיו לי היו מעולות. יש לנו כמה יתרונות מעולים בלהיות חבר ברשת. הם באמת יכולים לספק יותר שירותים ללקוחות שלנו."

דירוג המדריכים העולמי של Chambers מבוסס על מחקר מעמיק של צוות החוקרים המסור והמנוסה שלהם. המדריך זמין הן בעותק מודפס והן באינטרנט בכתובת chambersandpartners.com.

מנכ"לית ILN, גב' לינדזי גריפית', אמרה כי "אנו שמחים להיות מדורגים  ולזכות להערכה רבה כל כך על ידי ארגון הדירוג המוביל בעולם. זו עדות לעבודה הקשה של החברים שלנו, במיוחד במהלך השנה האחרונה, ואנו מצפים להמשיך ולהוסיף ערך לחברים שלנו וללקוחות שלהם."
פירמת עורכי הדין יוסף שם טוב ושות' היא חברה פעילה ב- ILN מיום הקמתה וצוות המשרד ממלא תפקיד אקטיבי בפעילות הארגון, כאשר אחד השותפים במשרד, עו"ד גיל רוזן, משמש גם כיו"ר משותף של תחום  העסקאות המסחריות הבינלאומיות ב- ILN.

המשרד השתמש בקשריו עם המשרדים החברים ב- ILN ובמשאבי ה- ILN במספר הזדמנויות לטובת לקוחותיו, ומספר חברות ב- ILN, הפרוסות על פני 67 מדינות, השתמשו בשירותי פירמת עו"ד יוסף שם טוב ושות'  לצורך קבלת ייעוץ משפטי ישראלי עבור לקוחותיהם.

רשת עורכי הדין הבינלאומית אליה משתייכת פירמת עו"ד יוסף שם טוב   ושות' הוכרה על ידי Chambers העולמית כחלק מ-2% רשתות עורכי הדין המובילים בעולם