משפט מסחרי

המשפט המסחרי מתמקד בהיבטים משפטיים של חיי המסחר ומאופיין בפעילות מורכבת ודינאמית, המצריכה ידע משפטי רב תחומי, לצד אוריינטציה עסקית וכלכלית. משרד עורכי דין יוסף שם טוב ושות' מתמחה במכלול התחומים הקשורים להתנהלותם של חברות ועסקים ומעניק ייעוץ משפטי שוטף ללקוחותיו בפעילותם המסחרית על כל גווניה והיבטיה.

באמצעות קיומו של קשר הדוק ושוטף עם לקוחותיו, למשרד הבנה והיכרות מעמיקה עם עסקי לקוחותיו וסביבת פעילותם המקצועית, וכפועל יוצא, נהנים לקוחות המשרד ממענה משפטי יעיל, מקצועי ויצירתי, המותאם לצרכיהם הפרטניים, תוך הקפדה על מתן יחס אישי ומקצועי לכל לקוח.

הניסיון הרב אותו צבר המשרד בתחום המשפט המסחרי על כל גווניו ורבדיו, מאפשר לצוות המקצועי והמיומן של המשרד להעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים מקיפים הנדרשים להתנהלותם המסחרית והעסקית, החל משלב תכנון וגיבוש מתווה העסקה (לרבות: סיוע בתכנון הפיננסי ומבנה המימון, מיפוי הסיכונים ושיקולי מיסוי), דרך ניהול משא ומתן, ניסוח הסכמים, סיוע בהשגת אישורים רלבנטיים מגורמים רגולטורים ומשפטיים, וכלה בסגירה סופית והוצאה לפועל של העסקה.שירותי המשרד בתחום המשפט המסחרי

  • ייעוץ שוטף בתחום המשפט המסחרי.
  • תכנון וגיבוש מבנה עסקאות והתקשרויות שונות.
  • ניהול משא ומתן בעסקאות מסחריות.
  • ניסוח הסכמים מסחריים שונים, לרבות: הסכמי ייעוץ, הסכמי זכיינות, הסכמי רישיון, הסכמי השקעה, הסכמי הפצה, הסכמי הלוואה ומימון, הסכמי ייצור, הסכמי שירותים, הסכמי מכר, הסכמי שיתוף פעולה עסקיים ועוד.
  • ייעוץ וליווי משפטי בכל הקשור לדיני צרכנות.